Den ot. dvěří, akce MŠ - ZRUŠENO!

Vážení rodiče,

kvůli opatřením spojeným s nákazou COVID-19 je den otevřených dveří zrušen.

Stejně tak jsou zrušeny všechny akce jako výlety, divadla a jiné.

Uzavření MŠ do odvolání

Vážení rodiče,

po dohodě vedení MŠ Horoměřice a zřizovatele OÚ Horoměřice zůstane mateřská škola z důvodu současných nouzových

opatření Vlády ČR proti šíření nákazy Covid – 19 do odvolání uzavřena.

Děkujeme za pochopení, vedení MŠ Horoměřice.

Potvrzení o uzavření MŠ se budou vydávat v pondělí, úterý a středu od 8:00 do 10:00 v MŠ v budově ZŠ Velvarská 310.

Ve čtvrtek a v pátek od 8:00 do 10:00 v MŠ Komenského.

Žádost o ošetřovné

Vážení rodiče,

žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského zařízení, si můžete vyzvednout v ředitelně MŠ v době od 8:00 do 13:00 hod.

Dočasné uzavření MŠ

Vážení rodiče,

z rozhodnutí zřizovatele bude MŠ od pondělí 16. 3. 2020 do pátku 20. 3. 2020 uzavřena.

Pokud nebude vládou nařízeno celoplošné uzavření mateřských škol, MŠ bude opět v provozu od pondělí 23. 3. 2020.

Preventivní opatření

Informace v souvislosti s onemocněním COVID-19 v ČR

V souvislosti s aktuální situací výskytu koronaviru v ČR a na základě usnesení Bezpečnostní rady Středočeského kraje vyzýváme zákonné zástupce dětí, kteří během jarních prázdnin navštívili zasažené oblasti (zejména severní Itálii), aby v rámci prevence šíření nemoci neposílali děti do školy po dobu inkubační doby, t.j. 14 dní.

V kompetenci školy není jednotlivé případy posuzovat. Žádáme proto rodiče, aby pro posouzení, zda se výše uvedená výzva jejich konkrétního případu týká, kontaktovali Krajskou hygienickou stanici Středočeského kraje se sídlem v Praze (protiepidemické oddělení) a zvážili možná rizika. Pro dotazy je u krajské hygienické stanice zřízena e-mailová adresa vnn [zavináč] khsstc [tečka] cz

a poradenská infolinka na telefonním čísle 771 137 070, která je v provozu od 9:00 – 19:00 hod. Další telefonní linka 736 521 357 funguje od 7:00 – 9:00 a od 19:00 do 22:00 hod.

Konečné rozhodnutí necháváme na odpovědnosti rodičů.

Děkujeme těm rodičům, kteří s námi v souvislosti s mimořádnou situací vstřícně spolupracují.

Zápis do MŠ

Ve dnech 5. a 6. května 2020 bude probíhat zápis do MŠ.

Sv. Martin

Přijďte s námi přivítat sv. Martina! V pondělí 11. 11. 2019 na louce před zastávkou Švejkova od 17:00 hod.

Přílohy:

PDF icon sv.martin.pdf

Schůze SRPŠ

V pondělí 14. 10. 2019 od 17:30 hod. ve třídě Rybiček se koná schůze SRPŠ.