Plavecký kurz

Termín: každý čtvrtek od 8.9. do 24.11.2022 ( 10 lekcí)

Přihlášky budeme evidovat na e-mailu:

info [zavináč] mshoromerice [tečka] cz (info@mshoromerice.cz), nejpozději do 15.7.2022.

Kapacita kurzu je 50 dětí.

Cena bude upřesněna před začátkem plaveckého kurzu.

Platba v hotovosti u paní Tománkové.

Odjezd od školky v ulici Komenského v 7:40 hodin.

Odjezd od Velvárie v 7:50 hodin.

S sebou: batůžek, plavky, ručník, koupací čepice, svačina, pití.

Ranní svačina bude v MŠ odhlášena.

V případě, že vaše dítě nepojede v nějakém termínu plavat, svačinu si nezapomeňte přihlásit.

Schůze SRPŠ

POZVÁNKA

Schůze zástupců SRPŠ jednotlivých oddělení

se koná ve čtvrtek 9.6.2022 v 18:00 v pavilonu "B" ve třídě Hrošíků.

Těšíme se na Vás

Ukrajinský zápis do MŠ

Oznámení o zápisu do Mateřské školy Horoměřice pro školní rok 2022/2023 pro cizince zasažené válkou na Ukrajině

V dohodě se zřizovatelem a dle platných právních předpisů organizuje ředitelka Mateřské školy Horoměřice, okres Praha – západ zápis do MŠ takto:

Zápis do MŠ proběhne v termínu 1. 6. - 15. 7. 2022 formou osobního setkání rodiče, dítěte a zástupců MŠ. Dokumenty vygeneruje aplikace Twigsee.

Prosíme Vás o vyplnění předzápisového lístku, který naleznete v tomto linku https://registrace.twigsee.com/f1/materskaskolaho/4E103C9A-8174-4D5B-AFE0-28A2C932F0C2/prijimacirizeniprodetizuk

Systém Vám následně vygeneruje evidenční číslo i potřebné dokumenty, které Vám zašle na uvedený e-mail. Dokumenty si vytiskněte a podepište.

Děkujeme!

Výsledky zápisu pro šk. rok 2022/2023

Děti přijaté do MŠ Horoměřice k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023

Zveřejňujeme seznam čísel dětí přijatých v zápisu k předškolnímu vzdělávání. (viz. příloha)

Žádáme rodiče přijatých dětí, aby se zúčastnili třídní schůzky pro nově přijaté děti, která se uskuteční 14. 6. od 17:30 ve třídě Ještěrek (Komenského 1000).

Na schůzce budeme předávat rozhodnutí o přijetí a důležité informace k podzimnímu nástupu.

Budeme rádi, když přijdete bez dětí.

V Horoměřicích dne 29. 5. 2022

Veronika Dětinská ředitelka MŠ

Zápis do MŠ pro šk. rok 2022/2023 - CHYBNÝ LINK

Vážení rodiče,

omlouváme se všem, kterým přišla zpráva o tom, že máte dokumenty donést v listopadu/prosinci 2021 - došlo k chybné editaci linku, od dnešního poledne by mělo být již vše v pořádku.

Potřebné dokumenty doneste tak, jak je uvedeno v organizaci zápisu pro šk. rok 2022/2023 a to od 10. - 12. května 2022, termín si rezervujte zde: https://www.mshoromerice.cz/rezervace-zapisu-do-ms-2022.

Děkujeme za pochopení!

Zápis do MŠ pro školní rok 2022/2023

Vážení rodiče,

prosíme Vás o vyplnění předzápisového lístku, který naleznete v tomto linku https://registrace.twigsee.com/f1/7c8083/materskaskolahoromerice.

Občanský průkaz a rodný list není nutné do aplikace vkládat, tyto doklady budou kontrolovány osobně.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Vyšetření zraku u dětí

Nestátní zdravotnické zařízení Prima Vizus, o.p.s. provede 10. 6. 2022 od 9:00 hod. preventivní vyšetření zraku v rámci projektu "Koukají na nás správně?"

Závazné přihlášení je možné na jednotlivých třídách.

Oznámení o zápisu do Mateřské školy Horoměřice pro školní rok 2022/2023

Zápis do MŠ proběhne v termínu 10. 5. - 12. 5. 2022 formou osobního setkání rodiče, dítěte a zástupců MŠ.

Více informací viz příloha.