Veverky

Charakteristika třídy Veverek

Telefon: 602 570 205, e-mail: veverkyzirafky [zavináč] mshoromerice [tečka] cz (@mshoromerice.cz)

Veverky se nachází v přízemí pavilonu A, ul. Komenského 1001. Tuto třídu vedou p. učitelky Sabina Libišová, Ing. Tereza Kandrová a Veronika Holoubková. Je v ní zapsáno 28 dětí, z toho 13 dívek a 15 chlapců, ve věku od 3 do 4 let. Ve třídě Veverek je věnován dostatek času pro adaptaci dětí ve spolupráci s rodiči a v souladu s individuálními potřebami dětí. Pomáháme dětem se postupně adaptovat v novém prostředí, seznamujeme je s pravidly třídy, které si také společně vytváříme. Našim cílem je podporovat jejich samostatnost už od prvních dnů ve školce, rozvíjet jejich sebedůvěru v různorodých činnostech a vést děti k ohleduplnosti. Naší prioritou je vytváření klidného, kamarádského a důvěryhodného prostředí.

Rozpis spojování tříd Ježků a Veverek